Третій етап (Хакатон)

Третій етап (Хакатон) міжнародного проекту «European Design Upgrade 3.0» для викладачів та студентів кафедр містобудування та урбаністики і архітектури та об'єктів збереження всесвітньої спадщини ЮНЕСКО був надзвичайно насиченим. Проходив він у декілька етапів.

8 квітня 2024 року відбулася перша зустріч, під час якої організатори із Фінляндії розповіли про особливості подальшої участі в проекті, представили менторів, які допомагали командам в роботі, а також 15 команд із різних куточків світу мали можливість розповісти про свої ідеї та бачення проектування модульного житла. Запропоновані ідеї охоплювали різні напрямки: архітектурні концепції, технології виготовлення модулів, модульні рішення на основі AI, екологічне будівництво, адаптивна стійкість, дослідження 3D-друку бетону тощо.

11 – 13 квітня 2024 року були найбільш складними днями третього етапу проекту. За дуже короткий період (приблизно 48 годин) командам потрібно було придумати ідею модульного будинку чи технології його виконання, розробити та презентувати її.

11 квітня 2024 р. команди розпочали роботу на ідеєю, консультувались із призначеними менторами із Фінляндії, які допомагали їм вирішити проблеми та питання, щоб команди могли продовжувати ефективну роботу над своїм проектом.

12 квітня 2024 р. продовжувалась робота над проектом модульного будинку. Двічі були консультації із менторами, а також організатори розповіли про критерії оцінки проекту, що повинно бути висвітлено в презентації, складові «історії», виділення проблем, рішень тощо.

13 квітня 2024 р. відбулась презентація проектів модульного житла, після чого команди відповідали на запитання суддів. Після презентації проектів команд був виділений час для суддівського обговорення та вибору переможців. Заключна частина – оголошення команд - переможців міжнародного проекту.

Наш факультет у третьому етапі (Хакатоні) міжнародного проекту «European Design Upgrade 3.0» представляло три команди, які сформувались із студентів та викладачів кафедр містобудування та урбаністики і архітектури та об'єктів збереження всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, одна з яких отримала перемогу (1 місце). Всі учасники отримали корисні знання та досвід.

Третій етап (Хакатон) міжнародного проекту «European Design Upgrade 3.0»